Reply on: toriak #72349:
Sluzobne CP su interne materialy podniku, urcene pre zamestnancov DP, nie su verejne.
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
,podla mna aj nasa Veronika ujde,skoda ze nemame aspon 6,aby jazdili aj ako dvojicky
slavo69KT