Reply on: 5801 #72253:
A myslíš že teraz ma trolejbusy nikto nenadáva ked sa to rozpadá počas jazdy? to mas to iste. Trolejbusy bud treba rýchlo obnoviť alebo ich treba zrušiť iná cesta nie je. Toto látanie-plátanie starých kraksní nemá zmysel.
2TheMHDmarek2