Reply on: tbus #72203:
Tak veru, ale aj to zdržuje to kupovanie lístkov. Najviac sa mi páči asi ako to má Prešov- veľa automatov skoro všade. Ešte oprava môjho príspevku- samozrejme Klokočina je najväčšie sídlisko, nie zastávka ?
A k tej akcii v piatok, v tej R-ke bude treba normálne označiť lístok, keďže ide ako normálny spoj?
monoblok
Osobne by som si vedel predstavit aj pokus nasadit na 16 nejake mensie vozidla typu Urbino 12 ci Iveco a spoje kazdych 15 minut, ale tak to je len taky nastrel, netusim kolko realne ludi chodi z Podhradovej autami namiesto MHD.