Reply on: Yogi616 #71412:
Ked uz sme pri tych sidliskach, napr. na takom Jazere automaty boli na kazdej zastavke (myslim elektrickovej). Suhlasim s tymto nazorom, a je obrovska hanba, ze taketo velke sidliska a aj samotne centrum mesta) maju velmi malo automatov resp. ani jeden ?
110mat110