Reply on: tbus #68709:
A k tomu Tescu ešte treba pripísať dementne umiestnenú budovu Cortec ? Ruky-nohy by som dolámal tým tupcom na ÚHA...Prešovská-Sečovská: Pôvodne "sa" počítalo, že Sečovská bude hlavná, keďže tam je plánovaný privádzač na budúcu diaľnicu. Ani jedno, ani druhé však z dohľadnej dobe nebude, navyše celá MÚK je postavená len v social edition prevedení.
tbus
Tiez ma fascinuje aj miesto pri spojeni Presovskej a Secovskej, kde je Presovska sice hlavna cesta, no zuzuje sa z dvoch na jeden pruh (plus sem tam cervena na semafore) a naopak Secovska ostava dvojpruhova, aj ked je vedlajsia.