Reply on: Isidor #68083:
"Autobusy budú premávať na rôznych linkách. "Linky sa budú meniť, aby to mohlo využívať alebo otestovať čo najviac cestujúcich. Budeme informovať na našich webových stránkach, v ktorom týždni - kde budú tieto autobusy premávať," uviedol dnes pre novinárov generálny riaditeľ Dopravného podniku mesta Košice Juraj Hrehorčák."Chce to poslať jeden z nich na linku 11... ?
--- táto stránka imhd.sk je viac informatívneho charakteru...:) pekné ranko ;))
DPMK ani Košice nemajú tie eurofondy. Zatiaľ ich má EÚ. DPMK ich dostane len vtedy, ak bude riadne vyhlásené verejné obstarávanie a bude riadne zvolený víťaz. DPMK ani mesto nemôžu robiť žiadne dohody, lebo oni nemajú tie eurofondy a aj keby chceli urobiť dohodu napr. so Škodou Transportation, tak im EÚ nedá na to peniaze. Dúfam že si konečne pochopil ? a prestaneš tárať nezmysly, ktoré vôbec nie sú pravdivé ?
veteran