Reply on: Tatranka #67769:
No ale aj napr. R2 zváža zamestnancov zo sídliska (jazero), je to jej "gro" pracovná náplň, či nie? A prečo by nemohli stáť tak ako píšeš potom na každej tretej zastávke, hm? Tak ako napr. RA6 - stojí všade po trase na Vyšnom Opátskom? nestojí.. A je tam súbeh električky? nieje .. to len príklad.. ?
tbus