nikde som to nenasiel, len nahodou v "Kam do mesta", preto chcem pripomenut, ze ZAJTRA, t.j. v sobotu 4.10. sa vraj kona Den otvorenych dveri vo vozovni elektriciek na Bardejovskej ulici (10:00-16:00) Sucasne budu jazdy historickymi elektrickami po celom meste... Vie niekto podrobnosti?
Alebo to bolo len nahodou v 3510 ked sa testovala v 2001 v BA.
.
Sarko
Iste, lenze ber do uvahy aj dlzku vozidla, nielen pocet dveri. SU15 ich ma len troje, takze aj tie prve by mali mat svetlost ako zvysne dva.
Ten tip Ti dam osobne, nie takto verejne.