Reply on: Peter55 #64411:
Položme si otázku - ak je niekde dopyt, prečo absentuje ponuka? (rečnícka otázka) DPMK za tento stav nemôže, to dobre vieme, ale je tu regulárna poznámka platiaceho cestujúceho. Ani ty by si 20 minút nečakal len preto, že vieš, že pôjde veľkokapacitný vozeň, ktorý navyše môže byť vypravený s meškaním...Na jednej strane by si študenti mali uvedomiť, že svet sa nemôže točiť len okolo nich a zvládanie tak enormne zvýšeného dopytu po doprave (z jedného bodu v meste, jednosmerne a navyše v nedeľu) nie je jednoduché. Na druhej strane, by si predstavitelia magistrátu mohli v takýto jeden nedeľný podvečer urobiť výjazdové zasadnutie na Staničnom námestí a prerokovať šetrenie inde, ako v službách vo verejnom záujme.
Skúste si niekedy pozrieť koľko študentov s tou električkou chce ísť...
Mohli zadefinovať, čo si predstavujú pod slovom plynule. ?
Yogi616
Už som ti nie raz písal, že dnu nepôjde 513, ale 536.
Súprava T3 381+383 pôjde dnu na SP, ale náter ostane červeno-krémový.