Reply on: master5228 #64321:
Prosím ťa, nabudúce váž slová a neurážaj ľudí naokolo, ktorých ani nepoznáš. Ale ja viem, z klebiet sa dozvieš všetko, že?Ááánooo paniiii učiteľkaaaa ?
Najmä vy sa dozviete s klebiet, ja klebety nepoužívam, vidím aký ste kto.
gabo5607
Koho nepoznám? ? Možno tota veta nebola o tebe, ale o človeku ktorého veľmi dobre poznám, a nielen ja ale skoro polka Košíc aký je to dilino...
A sebe toten BAN žec, a havkaj si tu na dakoho ineho ?