Juchuu ide maraton mieru. Uz vidim babicky ktore vodic vyhodi na krajskom sude/Stanici/palackeho... a budu tam nadavat cely den a bude toho plny korzar ? A my ostatni si budeme fotit otacajuce sa elektricky na triangli na krajskom
Inaksie, zacali "opravovat" vyssie spominany triangel. Ostane to take len aby bolo alebo sa chysta celkova oprava?
Inaksie, zacali "opravovat" vyssie spominany triangel. Ostane to take len aby bolo alebo sa chysta celkova oprava?
Iv