DPMK ma stastie, inak by asi auto predbehlo aj bus
V diskusii k sprave je aj koment: "Prečo nesúťažil trolejbus??" ?
A este, preco okolo 15:20 stal na el. trojuholniku dopravak s tyckou na prehadzovanie vyhybiek? ? dali mu nadcasy koli neprehodeniu vyhybky pred cassoviou? ?
Ahojte, potreboval by som nejaku schemu zapojenia v elektrickach, T-busoch a vlakoch, nevedel by mi niekto hodit sem link na dajake schemy. Velmi pekne dakujem :o)
žltokrabička ti pri nástupe chcela odčítať 60-min. lístok (podľa času zostávajúceho do konečnej zastávky) a to sa jej samozrejme nepodarilo. V takom prípade treba skúsiť ručné navolenie 30-min. lístka (cez tlačidlo na displeji ešte pred priložením karty) ?
Jack37
http://korzar.sme.sk/c/6063519/dopravne-preteky-v-kosiciach-vyhrala-elektricka.html
Re #63901 tomik55: Neviem no tu je napr. schéma výzbroje TV1: http://www.mestskadoprava.net/_files/staticpages/BA/DPB/TP/tv1.jpg , že by to pomohlo neviem.
Som zvedavý, že keby som si išiel predĺžiť mesačník 22.09., či by sa ma opýtali "od dneska?" ?