este k tym 4zastavkovym listkam. ked nastupim a oznacim si listok tak sa to pocita ako prva zastavka? teda ak nastupim napr. na berlinskej a tam si oznacim listok tak na sofijskej uz musim vystupit??
a vsimla som si ze na tych farebnych "plagatoch" dvojjazycnych vylepenych v niektorych busoch na kabine vodica je aj pri 4zastavkovom listku oznacenie ze plati aj na nocny spoj
a vsimla som si ze na tych farebnych "plagatoch" dvojjazycnych vylepenych v niektorych busoch na kabine vodica je aj pri 4zastavkovom listku oznacenie ze plati aj na nocny spoj
KVKV
Toto je asi zhruba štýl akým by dpmk oficiálne odpovedal .
Práva neštudujem, chcem zostať slušným človekom.
A tiež aj preto ,aby som z ľuďmi nemusel komunikovať takýmto stupídnym byrokraticko právnickým štýlom.