Reply on: eMareq #60631:
Ja to mám len od nás z BA fóra a bolo to aj niekde v novinách v tých časoch, myslím, takže tú cenu neviem. Jedine viem, že SOR ponúkal drahší bus, no keďže ponúkal doplnkové vybavenie (klíma) za babku, tak vyhral. Podmienky boli totiž stavené tak, že do ceny sa započítavala aj klima. A práve teraz je vidno z faktúr, čo poslal SOR, že oficiálne stála 30 centov na voz.
Peter55
http://www.k-report.cz/discus/nahledy/553394.jpg
http://www.k-report.cz/discus/nahledy/553396.jpg
http://www.k-report.cz/discus/nahledy/553397.jpg
Ešte citujem z prispevku na K-R:
"Menší zajímavosti o voze, který se nám před cca měsícem vrátil z modernizace v Szegedu. Odeslána byla 15 Tr08/6 #546, leč vrátila se modernizace s rámem budějovické 15 Tr10/7 #38.
Tento vůz asi ještě nějaký pátek nevyjede, zde jsou mimo administrativních další důvody proč. "
No comment ?