Reply on: jt #60303:
Nie. Tovarenska bude jednosmerna. Otoci sa oproti terajsiemu stavu, v tomto smere ako je teraz ostane len jediny pruh, to je BUS pruh, pre mhd iducu potom doprava do jedineho BUS pruhu v smere jakabov palac na stefanikovej alebo cez ten kruh k jumbu v smere juh-sever, teda na Mier. Nevyzera to zle.
tbus