Fanúšikovia budú mať mestskú dopravu zdarma
http://korzar.sme.sk/c/5784444/fanusikovia-budu-mat-mestsku-dopravu-zdarma.html
Košičania i návštevníci mesta, ktorí si kúpia lístok na niektorý zo zápasov počas MS v ľadovom hokeji 2011, pocestujú v mestskej hromadnej doprave zdarma. Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) si chcel požičať na šampionát nejaké vozidlá v Prešove. Tamojší dopravný podnik však môže vypomôcť len jedným
http://korzar.sme.sk/c/5784444/fanusikovia-budu-mat-mestsku-dopravu-zdarma.html
Košičania i návštevníci mesta, ktorí si kúpia lístok na niektorý zo zápasov počas MS v ľadovom hokeji 2011, pocestujú v mestskej hromadnej doprave zdarma. Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) si chcel požičať na šampionát nejaké vozidlá v Prešove. Tamojší dopravný podnik však môže vypomôcť len jedným
A nepresvedčis ma o opaku. Išiel som vtedy s nim 14km z 16km trasy ?
Dimi