kvito_________nezazil si ? tak si mal ist v utorok 19kou z klastora......ako sa pan vodic zakecal za janigovou s pani ktora vencila psa....a kecali ze aky je pes vykrmeny a debiliny.......a bolo to 5 minut.......no jasne.....,,robime sa ze zle nevidime,, a budeme kydat na druhich..sak co.......kto nezazil, neuveri...
?
a naco....mi chcu povedat ze budu chodit kazdu minutu..ked ich tolko ziadaju :D:D:D ? sak teraz chodia malokedy, ked sa im zachce.....a polka ich stoji v garazi.....ale nikdy niesu zalohy... :DD:D:D::DD:D:
gabo5607
A tiež vidno že to je nejaký laik, čo si myslí že akýkoľek autobus idúci okolo je okamžite povinný pobrať cestujúcich zo zastávky. To akokeby som vtiahol do učebne hneď prvého profesora ktorý ide okolo učebne, pretože náš profesor mešká ?