Reply on: priložte kar tu #60058:
Ale veď ja súhlasím. Samozrejme, že v meste s expresnými linkami je zastávkový cestovný lístok blbosť.Aj keď je pravdepodobné, že jeho používateľmi je zlomok cestujúcich. Otázka je, či takýto alebo podobný lístok vôbec v tarife je potrebné mať.
Isidor
tešíme sa na plynové maringotky ☺