Reply on: jt #60012:
V košiciach sa často stáva že na trati ostávajú jazierka vody, v zime by na to fajne nasnežilo, zamrzlo a bolo by po električke.A kvôli jednému úseku vybaviť minimálne dajme tomu 15 vozidiel ktoré by to zvládli, a žiadne iné by tam nemohli jazdiť
TA
Aj keby to nebolo také drahé, tak to nikdy u nás nebude. Nemožno predsa podporovať MHD na úkor EHMK a iných zmysluplných projektov.