Nevie niekto, ako dlho trvá vybavenie reklamácie v DPMK?
Stala sa mi totiž takáto vec: 31.12.2010 som do automatu na Bruselskej vhodil 1,50 € na EP, no zapísalo mi len 0,50 €. Naštvalo ma to, nestalo sa mi to prvýkrát, tak som šiel na Rooseveltovu. Tam tetka za okienkom len pokrčila ramenami, povzdychla si a povedala, že jediné, čo mi môže poradiť, je reklamácia. Spísal som ju, odovzdal a povedala mi, že ma budú telefonicky kontaktovať. Nejak som sa však zabudol opýtať, koľko dní na to majú. A to som ešte zvedavý, či sa bude vôbec niekto unúvať zdvihnúť telefón...
Stala sa mi totiž takáto vec: 31.12.2010 som do automatu na Bruselskej vhodil 1,50 € na EP, no zapísalo mi len 0,50 €. Naštvalo ma to, nestalo sa mi to prvýkrát, tak som šiel na Rooseveltovu. Tam tetka za okienkom len pokrčila ramenami, povzdychla si a povedala, že jediné, čo mi môže poradiť, je reklamácia. Spísal som ju, odovzdal a povedala mi, že ma budú telefonicky kontaktovať. Nejak som sa však zabudol opýtať, koľko dní na to majú. A to som ešte zvedavý, či sa bude vôbec niekto unúvať zdvihnúť telefón...
veteran
Ale kedysi jazdila nejaká 5x na tejto trase. Videl som raz odfotenú nejakúB73x na Štúrovej na križovatke s Moyzesovou v smere ku Krajskému súdu. Marí sa mi, že to bola 50, ale nie som istý ☺