Nevie niekto, ako dlho trvá vybavenie reklamácie v DPMK?
Stala sa mi totiž takáto vec: 31.12.2010 som do automatu na Bruselskej vhodil 1,50 € na EP, no zapísalo mi len 0,50 €. Naštvalo ma to, nestalo sa mi to prvýkrát, tak som šiel na Rooseveltovu. Tam tetka za okienkom len pokrčila ramenami, povzdychla si a povedala, že jediné, čo mi môže poradiť, je reklamácia. Spísal som ju, odovzdal a povedala mi, že ma budú telefonicky kontaktovať. Nejak som sa však zabudol opýtať, koľko dní na to majú. A to som ešte zvedavý, či sa bude vôbec niekto unúvať zdvihnúť telefón...
Stala sa mi totiž takáto vec: 31.12.2010 som do automatu na Bruselskej vhodil 1,50 € na EP, no zapísalo mi len 0,50 €. Naštvalo ma to, nestalo sa mi to prvýkrát, tak som šiel na Rooseveltovu. Tam tetka za okienkom len pokrčila ramenami, povzdychla si a povedala, že jediné, čo mi môže poradiť, je reklamácia. Spísal som ju, odovzdal a povedala mi, že ma budú telefonicky kontaktovať. Nejak som sa však zabudol opýtať, koľko dní na to majú. A to som ešte zvedavý, či sa bude vôbec niekto unúvať zdvihnúť telefón...
Dispecer
Všetci členov EM-BASE nájdeš tu:
http://www.emcard.sk/index.php?option=com_content&task=category§ionid=2&id=2&Itemid=29