Keby som nahradil Reipicha, zlepšil by som údržbu vozidiel a začal by som ich aj rekonštruovať. Medzi takéto električky by patrili:
Ring. závody Smíchov 12, 104
T2 234,...
T3 331,...
T3SU ...
T3SUCS ...
(všetky uvedené električky sa budú rekonštrovať a opravovať a nepatria medzi ne 1, 10, 1, 2, 3 (loko.), 212, 203 a iné električky)
mam jeden neprijemny postreh
Isli ste tento tyzden s 4301< ?
>>>Ak nie je to dobre, lebo nedavno ked som ho obzeral na prarkovidsku pri poste 13 na S. TAHAN, zazrel som ROMA ako komplet cely vlieza do bedne. Akonahle sa 4301 pohol ROM vyskocil z bedne a nastupil rovno do zadnych dveri 4301.
>>>Ak ano tak dufam ze ste nesedeli vzadu
? ? ?
Ano ľúbim Karosy a zaroveň polovicu z nich nenavidim. Tak sa podme baviť o ikarusoch už som sa preorientoval na Ikarusofila á prepáč znova zložitý vtip ?
to ze tebe lezu na grc, je tvoja vec, inac tie vozidla su najlepsie a najdostupnejsie co mame na na stredoeuropskom trhu a su ovela lepsie ako Citybusy, ktore su uz zastaralej konstrukcie
11:51 - príchod 612 na Valcovne USS, smer VA USS
11:58 - príchod 612 na Valcovne USS, smer Košice, spojenie zadnou časťou prostredného článku tyčou na podvozku
12:02 - odchod súpravy 612+512C do vozovne
12:10 - zloženie posledného, B článku a presun ku zastávke Valcovne USS
Pisal som vlak do Blavy, aby bolo jasne o ktory vlak ide. Ale skus si predstavit cestu napr. do Trnavy. Mas tam byt do 10:00. IC-cko tam nestoji. Neskorsi rychlik (6:20 z KE) pride az 11:40. Aj tak musis ist prvym rannym rychlikom 4:20.
Ale mas pravdu s tym co si pisal v niektorom predoslom prispevku. My tu nocaky neovplyvnime. Nech dopraje panboh vedeniu DPMK zdraveho rozumu.
Mozme mat rovnakz vozovy park ale urcite nie z tych GRCOV solarisov. Viem ze z inych miest sa na ne pozeraju ako na neviemco super ale mne uz lezu horekrkom FUUUUJ
No a co myslis kto si sadne a necha sa vozit, hrcov ktora sa rozpada za jazdy (104), T1tkou a T2kou z interierom T3?? Spamataj sa. v Bratislave sa robi udrzba na HS skoro kazdy den, ked to pride z vyjazdu, priblizne raz za mesiac mame rozobraty kontroler, doliaty olej, umyte.... To sa nezda ale vsetko stoji peniaze, a jedina schopna elektricka na Kosice je 104ka, ale co z nej ked sa rozpadava priamo pred zrakom, kontroler tam nikto nevie spravit. Tak to je co za udrzba
Akoze ty si uplne v poriadku?? Vies k comu ide svetovy trend, vravia ti nieco Euro normy??? Spamataj sa Karosa je perfektny stroj najme z Ivecom motorom, ale nema najmensiu sancu sa uplatnit, trend vedie k nizkopodlaznosti a nie k vysokopodlazakom. Viem, ze si zatazeny na 3003ku, ale rozmyslaj kusok. Podstatov uspechu a setrenia je mat rovnaky vozovy park a co najvacsiu nizkopodlaznost vozidiel.
Dispecer
Ring. závody Smíchov 12, 104
T2 234,...
T3 331,...
T3SU ...
T3SUCS ...
(všetky uvedené električky sa budú rekonštrovať a opravovať a nepatria medzi ne 1, 10, 1, 2, 3 (loko.), 212, 203 a iné električky)