Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Dimi #54778:
no zhodou okolnosti z Furce ku Cass ide 15tka 🙂 a nejde mi o nic ine len o to, ze ked sa Furcania stazuju ze nemaju priame spoje, tak su lenivi prestupovat a tuto slecna alebo pan Iv mi napise, ze mame trolejbusy s luxusnym intervalom.. tak nech si na nich prestupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply on: Peter55 #54744:
?
Reply on: Peter55 #54738:
Zrusit. No comment dalej.
Reply on: Nikoliatko #54720:
Prestahuj sa na THC alebo napis na magoriat, nech navysia platby a kilometre pre DP. Mimochodom, nebud zvrhla. Odnekial ten autobus ku OC Cassovia ist musi. A ze to nie je furca? No sa zblaznim teraz? Furca, rovnako ako Terasa ma jednu fixnu dopravu, ktorej ciel nezmenis. (Bohuzial to nie je Cassovia) Elektrickú. (Schvalne som dal dlzen, kedze pisem bez interpunkcii a zle by to vyznelo.) Trolejbusy ani elektricky neprelozis, tie tam SU. Cize ich treba vyuzit naplno. THC fixnu dopravu nema, odtial teda zacinaju autobusove spoje, ktore zakonite koncia inde ako TD a ED, napr. aj pri Cassovii. Autobusy z inych casti teda nepojdu tam, kam ide TD a ED. Chces z furce do Optimy? Do Cassovie? Zvez sa dolu a prestup. Nepaci sa? Hore mas napisane, co mas robit. Prestahovat sa na THC. A potom, ked tam budes byvat, chces z THC na KVP? Zvez sa na Mier a prestup na trolejbus. Alebo sa zase prestahuj na Furcu. Zhrnutie: ak to nevies pochopit, alebo mas zvrhlost voci prestupovaniu, pis na magistrat, pripadne sa stahuj podla potreby hore a dole na SDH alebo THC. Ma ucta ? ? ? ?
Reply on: Tambus4501 #54775:
ŤHC majú len 1 výjazd, a 95% spojov ide tou istou trasou aj rovnakými zastávkami, oproti iným väčším sídliskam sa jedine tu dajú linky pekne skoordinovať s použiteľným konečným výsledkom a intevalom ?
Reply on: Crossfire #54774:
Ej čo máš zlý deň? ? Môžem Ťa uistiť že to nerobím takže nemusíš sa ospravedlňovať. ?
Reply on: Nikoliatko #54769:
Si lenivá nám tiež tá 27 ide naokolo a nereptáme.A kto chce využije aj 10 na toho palackého. ? ? ? ? ? ?
Reply on: Tambus4501 #54773:
prepac, ze si neklikam na vsetkych nicky a nezistujem si e-mailove adresy..
Reply on: Crossfire #54725:
Muž si asi nedá mailovu schranku zdenka.t ? ? ? ?
Reply on: Mr.Henky #54768:
presne tak ?

Re #54767 Nikoliatko: Furča má na Magistrát tri priame linky, bez 50-tky dve. Niektoré MČ tam dokonca nemajú žiadnu priamu linku, takže tvoje argumenty o znevýhodnení a zdĺhavosti cestovania neobhajujú linku 50
Reply on: Nikoliatko #54769:
moja, 27 nechodí len na stanicu.....čo tak Mlynská bašta, Mier, Tesco? či si myslíš, že na THC stačí L34, zatiaľ čo na Furči majú trolejbusy s naozaj luxusným intervalom?
Reply on: Mr.Henky #54768:
no ja viem že kvôli tomu sa zrušil ten skrátený trolej, ktorý išiel z KVP po NO alebo po Baštu (nepamätám presne) ale na 100% viem, že to bolo kvôli tomu, že nám vzali 18tku a krátke 55ťky kapacitne nezvládali nápor ľudí, ktorí chceli ísť cez Watsonovu ako kedysi 18tka a tak isto, že neboli spojenia na KVP.. to viem fakt naozaj, lebo sama som bola podpísať petíciu proti tej hrôze čo 2. 8. vznikla 🙂
Reply on: Peter55 #54763:
To nerieš, l 27 bude chodiť priamo na stanicu každých 12 minút, ale keď som sa ja pýtala čo bude z Furče chodiť na stanicu, tak mi tu povedali že 17, čo chodí štýlom naokolo bližšie (bývam pri MiÚ) a v súčasnosti každú polhodinu a nakoniec ma tu vysmiali, že mám ísť 15tkou na Palackého.. , že aká som lenivá.... ale vieš no Ťahanovčania už nemôžu ísť 10tkou na Palackého... oni tú 27 musia mať 😃 ale inak my Furčania sme leniví 😃
Reply on: Nikoliatko #54767:
Omyl, L50 vznikla zrušením L73 a predĺžením až ku Novej nemocnici, čím vznikla neskutočná zhovadilosť. Ja tvrdím: zrušiť L50 a nahradiť ju L73/L55/L15n.
Reply on: Mr.Henky #54766:
hm až na to,že l 50 vznikla kvôli nedostatočnému spojeniu s KVP (naozaj mi tu nepíšte, že máme trolejbusy alebo l 54) a tak isto kvôli zdĺhavemu spojeniu ku magistrátu. takže 15 n by tieto základné požiadavky nesplnila. inak tu je linka 20 n čo síce ide iba ku Miestnemu úradu ale to asi kompetentní vedia prečo ju zriadili...... väčšinou ňou nejazdí naozaj nikto, keďže chodila aj 15tka aj 50tka a poviem to tak polopate 🙂 oba spoje stoja bližšie ku Dargovu a Hiltonu, zatiaľ čo 20 n stojí tuším tam, kde kedysi 18tka .. a takúto linku nezrušili no... proste zasa raz sledovali rok a pol trendy a vzniklo z toho niečo takéto strašné 😞 a ete k tej linke 50 a 55 - ja osobne si myslím a ak za seba môžem povedať, že ak mám v % vyjadriť, koľko cestujem jednou a koľko druhou linkou tak je to výrazne v prospech 50, (80 : 20) najmä preto, lebo vedie cez oba východy z Furče, zatiaľ čo l.55 vedie iba jedným, ktorým aj tak chodí kopu trolejbusov a naozaj naviazanosť na 18tku poobede bude doslova fantastická, keďže bude chodiť každých 10 alebo 12 minút (teraz neviem presne). Môj názor je l 55 zrušiť alebo ju presmerovať niekam inam, pretože l 50 je práve preto "nepotrebná" lebo tu existuje l 55.
sorry zasa raz som sa rozpísala ?
Reply on: Peter55 #54765:
Ide o to, že L50 je blbosť, ktorá v prvom rade vôbec nemala existovať. Mala sa zrušiť a vytvoriť linka 15n, ktorá by v špičkách premávala DH-NO. Taký veľký problém?
Reply on: Mr.Henky #54764:
Jak drezane? 10ku nemaju? A aka dlhšia trasa? o 500 metrov?
Reply on: Peter55 #54761:
Jednak dlhšia trasa, jednak sú Ťahanovce odrezané od sveta, ale hlavne nemá úchylnú trasu!
Reply on: Mr.Henky #54762:
Napisal si, že my sme pohodlni takže ti je trňom v oku aj furča
Reply on: Peter55 #54759:
Nie Furča, ale samotná linka mi je tŕňom v oku. Si nepleť dojmy s pojmami.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.