Reply on: LUKYmhd #54784:
jedine co mi lezi v zaludku je L18... 5 spojov za hodinu v spicke vs. 0 v sedle... mam pocit ze v spicke to bude na Watsonke zbytocny luxus ked to este bude aj skordinovane s 50 a 55 a pritom v sedle hrozna bieda
a nejde mi o nic ine len o to, ze ked sa Furcania stazuju ze nemaju priame spoje, tak su lenivi prestupovat a tuto slecna alebo pan Iv mi napise, ze mame trolejbusy s luxusnym intervalom.. tak nech si na nich prestupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale inak my Furčania sme leniví
Nikoliatko
sorry zasa raz som sa rozpísala ?