Reply on: AAA #54361:
No veď oni idú tie označovače. ? Len touchscreen nejako vtedy nešiel. ? Alebo žeby vodič dostal špeciálnu kartu s ktorou by vyskúšal každú jednu možnosť aká sa môže naskytnúť? ? ? ?
http://www.youtube.com/watch?v=Wm1AehtGkDg
5
V prípade platnosti ZSSKCL do 4:00 ráno, pri popoludňajšom a večernom príchode do KE to dobrá ponuka vôbec nie je. Jedine pri rannom, ale aj to by sa musel celý deň vyvážať, aby neprerobil. Prípadne s ním v priebehu dňa vekslovať. ?