Reply on: redburger #54339:
no keby sa mala rodina vybrat na vylet do KE a chce usetrit, tak asi vezme auto.. Proste riesi to len malu skupinu ludi a teda je to sluzba pre nikoho a stavim sa ze nikto mimo tychto diskusii o tom nebude ani vediet.. Skoda ze sa nerobi nieco pre pracujucich ludi ktori musia do KE za pracou dochadzat a zbytocne minat peniaze jak pre SAD/ZSSK a este pre MHD
, poprípade aj tie zásuvky by tam dali na aparatúru
Takýto vozeň by tak mohol slúžiť na kultúrne vyžitie a počas leta by to mohlo byť kľudne častejšie, neviem, či to bola teda jednorazovka, alebo sa s tým ešte ráta? Ale vskutku good job, super.
redburger