Reply on: jt #53372:
Presne, to uz hej. Ako som aj ja pisal , ten text co bezi na okruznej linke 52L je uplne suprovy, mne sa to velmi paci.Len teraz je nejaka taka moda, ze pocas jazdy ukazuje stale nasl. zastavku a az na tej zastavke cislo linky a ciel. Mne by sa viac pacilo kebyze ukazuje linku a ciel a az pri vjazde do zastavky do blikne na nazov zastavky. A tak to aj byvavalo si pamatam.....
SHORTY
Po poslednej "nahrávke" nových dát do palubákov sú všetky čítačky jasom na minime, že pri slnečnom dni ako je dnes nemáš šancu vidieť na nich a nie ešte si zakúpiť CL pre spolucestujúceho... ?
A ešte samotný palubák - reakčná doba po zadaní služby je cca 40 sekúnd !!!!! od stlačenia "ENT" a všeobecná reakcia na dotyky už ani nehovorím - človek na to už nemá nervy ? ? ?