Reply on: Isidor #51588:
jaj, pravda, moja chyba, zle som si to prečítal.Ešte v súvislosti s trasou L 10 v smere k OC Optima - je tu uvedené, že spoje premávajú komunikáciou poza Baumax, avšak prax je v drvivej väčšine prípadov iná a idú po Moldavskej ceste, z ktorej odbočia vľavo k OC Optima.
Isidor
http://i49.tinypic.com/fup5wm.jpg