Reply on: Peter55 #51126:
Davaj si pozor na vyraz "kazdy". Vcera vecer (24.12. vecer!) sa konala v Crosse v Holesoviciach masivna technoparty "Jezitekk". Su proste aj ludia, ktori na Vianoce seru. Pravda, na Slovensku ich bude menej, ale budu aj tam.
eMareq
Dúfam, že ste sa pri štedrej večeri stretli všetci a užili si tento deň spolu v kruhu rodiny. ?