Reply on: Peter55 #51007:
do jeho hudba ma nič. Nech si ju počúva (ak tým nič neporušuje), ale nie som ochotný počúvať JEHO hudbu po celej električke. Pokiaľ vozidlá v DPMK fungujú na báze kopania, prosím, len nech pri tom neznečisťuje cestujúcich.
P.S. Vôbec som nepochyboval o tom, že ty prvý priskočíš a budeš tu obraňovať vodičov ako obvykle. Napriek tomu trvám na svojom, čo som napísal.
Peter55
A hlavne osobitna kategoria su vyskoškolaci z Jeldikovej ktori nastupia cez predne a nasačkuju sa 50 medzi 1 a 2 dvere a cely voz je prazdny ? ? ?