Reply on: Dimi #50906:
výhody by som videl v tom, že ostane zachovaný objem vozkm - to dobrý základ, napr. urobiť nové LV na viac vozkm, dalej súhlasím s ním v tom, že častá zmena LV nie je dobrá (všetci vieme že už na 1.krát sa mala spraviť poriadne, dôvody poznáme). S ostatnými výhodami NLV (jednotné intervaly, nosné linky,...) súhlasím.
(podobne to majú tuším v Brne?)
5
http://www.dpmk.sk/images/stories/pracovne-ponuky/ved_odd_dop_tech_a_kom.pdf