Reply on: Dimi #50450:
Aha. Uz to chapem, no, o tom som doteraz ani len netusil, thx
.
.
Už len z pohľadu administratívy áno. Alebo potom nech všetky vozy patria mestu.
.. dokonca aj papezaky kupilo mesto a dpmk ich ma v prenajme. Rovnako na tom bude aj tychto dalsich 19 vozidiel
Dimi