Reply on: Dimi #50283:
To čo sa tam v tom príspevku spomína šlo zriadiť roky dozadu (aspoň niečo z toho), len sa nemal nikto k tomu. A čo sa týka tých sedení, neraz som mal dojem, že niekto tam je preto, aby istý subjekt v hanbe nezostal. Koniec koncov o tom vraví aj pán Labaš, kto bol aktívny a kto nie (hneď v 1. vete kde ho citujú).
TA
" chcú použiť konštrukciu umožňujúcu zvýšené zaťaženia prejazdu ťažkých motorových vozidiel "
--->>> ak to prelejú asfaltom, tak to bude fakt moderné riešenie
" očakávame, že daný úsek bude s bežnou údržbou fungovať bez problémov 10 rokov "
--->>> ak to bude taká bežná údržba, aká sa robí obvykle, tak neviem, neviem