No tak bol som sa pozrieť v centre na výstavu vrámci Európskeho týždňa mobility. Asi ako každého, zaujal ma Capacity (nie 6264 :D). Bol som nesmierne prekvapený z toho voza. Keďže má kapacitu vyše 180 cestujúcich, čakal som veľa miesta na státie, no je to presne naopak. Toľko sedadiel som nevidel v žiadnom inom voze. Je široký priestranný autobus, perfektne priechodný, skrátka ako sa patrí. Škoda len, že to bolo prvý a s najväčšou pravdepodobnosťou aj poslednýkrát, čo bol v tento model v Košiciach.
BTW, bude aj update? Fotilo sa tam ostošesť, ako som videl.
BTW, bude aj update? Fotilo sa tam ostošesť, ako som videl.
VLK