Reply on: pedro77 #49545:
Tak to považujem za obmedzenosť systému. To, že lístok platí aj po ukončení cesty (priložením BČK pri výstupe), je bonus pre cestujúceho, ale prečo by sa ľubovoľne nemali dať dokupovať lístky (obzvlášť po ukončení cesty, a následnej začatej ďalšej)?
ado3518
Budu niečo robiť stym Thanks ? bo to nema vyznam,to je ako keby Angličan pisal recept Po Anglicky pre slovaka a jednu položku Npr. "Vajička" napisal po slovensky...skus me takto robiť obed tak sa otravime... ?