Mňa by zaujímalo, ako chcú za dva týždne ušetriť 650 000 km z ROČNEJ objednávky. Pred pár rokmi jazdili v decembri na L2 súpravy pre nadbytok nevyčerpaných vozkm, teraz sa v decembri nebude jazdiť vôbec?
Re #49137 Kari: Áno, železnice menia grafikon každý rok k tomu istému dátumu.
Re #49137 Kari: Áno, železnice menia grafikon každý rok k tomu istému dátumu.
Jednoducho nejde, tak nejde. Nemám dôvod si myslieť, že ostatné idú. Ja som záujem zakúpiť / označiť si CL mal, ale mi to neumožnil prostriedok na to určený.
eMareq
Re #49137 Kari: Skôr sa hľadá spôsob ako to oddialiť zo strany Chňapika. Len aby sa v decembri opäť nenašiel dôvod ako to nepodpísať. Inak je možné, že dovtedy nebude na výplaty. Čomu napovedá aj skrátený pracovný týždeň. A bolo mi povedané, aby sme si zaobstarali kolobežky, bicykle. ? Doporučujem prečítať tento dokument (Word) z jednania zástupcu starostu MČ THC Petrvalského s Jutkom.
http://mutah.tahanovce.sk:8080/mutah/uploadedFiles/webfiles/cffile_21_8_2009_7_36_38.doc