Ospravedlnujem sa za vypadok diskusie, ale z nezanamych technickych pricin sme prisli o celu databazu diskusie, tak som bol nuteny pouzit zalohu, ktora nieje velmi aktualna. Ospravedlnujem sa este raz vsetkym prispievatelom a citatelom ke.imhd.sk
Mohol by si niekde tie fotky hodiť, ja som musel predbežne vrátiť foťák, takže ktovie kedy sa k nemu ešte dostanem.
Peter
Inak keby Anke Smutnej dali nejakú dobovú uniformu, určite by si ju obliekla. Inak si obliecť niečo iné ako ošúchané džínsy, znamená pošpiniť si šaty v neudržiavanom voze...