Reply on: Vladimír #46946:
K L19: Dnes má linka 42 minút, pričom chronometráže v špičke sú nereálne (meškania). Ak sa to plánuje zreálniť a zároveň predĺžiť do Krásnej, to už máme hodinovú linku. Ďakujem pekne. Logickejšie by mi prišlo ukončiť L19 na Moskovskej, a na Klimkovičovu potiahnuť L38. No budiš, aj sociálne zariadenia sú významným linkotvorným faktorom...
K L71/72: Tu sa zhodneme, s navrhnutým súhlasím a chcel by som byť do budúcnosti optimistom.
K L22: Nadväzujúc na predložený návrh ma napadá táto alternatíva (riešim L22 aj 25):
L22 - Džungľa - Mier - Havlíčkova
(prestup na TD aj ED, možnosť prejazdov z L14)
L13 - Baňa Bankov - NMM - Mier - HMT - THC-obec - Bruselská
(pre THC-obec náhrada za L25, bohaté možnosti prestupov)
L30 - ako je predložená, teda Lingov - Prešovská - ŽST s celodenným 30' int. predĺžiť do Poľova (v špičke všetky spoje do Poľova, v sedle každý druhý).
Soc. zariadania by mali byť ok, ušetrené sú zbytočné jalové km dnešných L22 a 25 v centre.
K L29: OK, beriem, ZOO, špecifikum, výnimka, bez priamej linky by im možno klesla návštevnosť a mestu tržby (možno aj na MHD). ?
K L4: Trasa ŽST - Barca je výborná do špičky, dá sa aj do sedla PD, ale večer a cez VD bude jalová. Skôr by som teda ponechal L3 celodenne a L4 len v špičke, príp. sedle PD, keď už sa na ED musí šetriť. Hoci viem, čo to znamená...
Vladimír
"Tento problém však asi najviac vyskakoval na preuzlenej, dokrkvanej L19, ktorú nielenže na KVP ponecháme v dementnej trase (zlá obsluha Klimkovičovej - veľké mínus), ale ešte viac ju predĺžime na opačnom konci (na úkor ED). "
Nezmyselná trasa L19 na KVP je spôsobená umiestnením jediného sociálneho zariadenia pre vodičov. Predĺženie jej trasy na opačnom konci je zase výsledkom snahy o napojenie Krásnej na sieť MHD politicky priechodným a súčasne najlacnejším riešením. Myslím, že riziko meškania na tejto linke si uvedomuje každý. Ostáva už len veriť, že hlavne v špičkách pri 8-12min. intervale to nebude také hrozné a že aspoň vyrovnávacie časy na konečných zastávkach umožnia neprenášať meškania zo spoja na spoj.
"Zároveň však vopred konštatujeme, že toľko trolejbusov nemáme a teda bude tam jazdiť kopa autobusov"
Osobne považujem za oveľa lepšie posilniť L71+72 s poukázaním na to, že treba dokúpiť trolejbusy, ako navrhnúť nejaký strašidelne dlhý interval, len aby na trolejbusovú linku nikdy nevypravili autobus. Bude to teda o tom tlaku, ako píšeš.
"Taktiež L22 - dalo sa viac ušetriť"
V tomto prípade si naozaj neviem predstaviť ako. Som zvedavý na Tvoj názor a návrh.
"Ďalšia otázka k L29. Prečo z Kavečian až na ŽST. ZOO predvídavo natlačila letáky aj na rok 2009...? "
Ruku na srdce - myslím si, že ZOO je taký častý cieľ cezpoľných návštevníkov, že napriek všetkým zásadám linkotvorby je dobré, že spojenie ZOO - stanica ostáva. Je to niečo podobné ako letisko. Tam máš len minimum v systéme opakujúcich sa cestujúcich, ktorých by si mohol vychovávať k prestupu kdesi v pre nich neznámej lokalite. Ak nie je priamy spoj, ide sa autom.
"Pri ED sa budem opakovať. Keď L3 bola neefektívna, ukážte mi obsadenosť L4 do Barce. Kto cestuje cez VD zväčša priemyselnou zónou zo ŽST do Barce?"
Do Barce pocestuje s L4 ten, kto s ňou cestoval aj doteraz + tí, ktorí idú zo stanice do oblasti Južnej triedy. Otázka je, ako pri existujúcich kilometroch riešiť situáciu inak. Ponechať celodennú L3 a zastaviť električkovú dopravu na trati do Barce?