Reply on: pedro77 #43298:
podľa CP platných od 2.8.2008 mala L17 v úseku Nová nemocnica-Staničné nám. 12 minút a L27 zo stanice k Poliklinike Východ 11; spolu = 23Nová L17 má...moment napätia...23
Polovici nejde tachometer, otačkomer, nesvieti jedno svetlo, nefunguju poriadne smerovky a pod.
Peter55
A inak to čo je za system ako sa nedavno udial, že poprehadzovali vodičov, vozy. Vodičov čo parkovali 15 rokov na Hornadskej dali na VŠA "lebo pre nich nemaju služby" a novačikov dali na ich služby? Hovorim napr. o partii ktora zakladala linku 55 aj staru aj novu.... + pobrali vodičom vozy na ktorych boli dlhe roky a starali sa o nich a pridelili ich novym traktoristom.
Keď si niekto mysli, že pride do DP a hneď dostane 3903 alebo čo nech sme ani radšej nejde a nedaj bože aby sa mu opovažili napisať Ikarus šak on na takej haraburde nebude ? ?