Dnes som šiel v 15-tke na Furču a vyzeralo to asi takto... http://www.youtube.com/watch?v=WoQAIIilRwQ
Sorry za veľmi low quality ale točené s Nokiou 6020 ale tú podstatu tam vidno. ? ☺
Sorry za veľmi low quality ale točené s Nokiou 6020 ale tú podstatu tam vidno. ? ☺

pedro77