Reply on: 5 #37408:
Pretoze sami zacinaju uvazovat o prechodoch k lavici
.. nevravim, ze prave tito, tebou spomenuti.. Ale ak strati pravica vacsinu, padne do opozicie
.. nevravim, ze prave tito, tebou spomenuti.. Ale ak strati pravica vacsinu, padne do opozicie
Filipka odvolali ako viceprimatora. Staci, ak prelezie jeden z nastrbenych praviciarov k lavici a neohrozenost mas ohrozenu. Na prevrat k lavici to nepostaci, ale urobi to riadny bordel a v dalsom volebnom obdobi pravica tymto nevyhra.
Dispecer