Reply on: eMareq #36683:
Ad.2: Pri zlučovaní do spoločného SO-NE sa všade ponechal ten slabší deň (NE), jedine 17-ka tým získala, preto sa pýtam. Ak je to pre intráky, v sobotu to potom netreba. Pri tejto linke by bodlo nechať osobitne SO, NE (úspora vodičov v SO). Prázdniny-neprázdniny by sa dali riešiť tak, že povedzme 21.9. by sa vylepil nový CP (s hustejšou NE poobede) a od 21.6. do 21.9. by sa ten CP len vymenil. Ako napr. donedávna na L29 zimný a letný režim.
Nechcem veci komplikovať, len mi príde zbytočný teraz v lete taký interval (a ešte pri nedostatku vodičov).
Ad.3: Aký údaj vidí na palubáku, že ma vie identifikovať? Fotku asi ťažko. ?
5
1. Ako (kde) sa na Novej nemocnici otáča 55N?
2. Aký význam má na 17-ke víkendový popoludňajší 20' interval? Asi chápem, že kvôli internátom, ale cez prázdniny načo? Důchodci se vracejí z čurbesů?
3. Keď nastupujem cez predné dvere a vodičovi nemám BČK ukazovať, ale ju len priložiť k žltej skrinke, odkiaľ potom vodič vie, že tá BČK je moja? ?
K podnetom na ďalšie opravy dodávam, že Krajský úrad už neexistuje a preto aby sme občanov nedezinformovali, treba uvedenú zastávku premenovať. Teraz je to tuším Obvodný úrad.