~> Vladimir - no neviem ci z tych 27Sk naviac ma nejaku suvislost. 12Sk za listok (to by som uz platil 101 nasobok - co je v rozpore so zakonom, kedze ten uvadza 100 nasobok) a ostatok je asi za placu tvrdej administrativnej roboty + amortizacia pisacich potrieb, ruky uradnicky, vytatie jedneho stromu v lese - na ziskanie papiera
Dopravák
Mňa ide šľak trafiť, keď vidím na trolejbusovej linke autobus (a to je skoro denne). A pritom, je to spôsobené nedostatkom vodičov ( hlavne, že vodičky nemôžu (neviem prečo) v Ke jazdiť na trolejoch ?)