Všimol si niekto nalepky v trolejoch na oknách? Píše tam niečo
o licencii na trolejbusovú dopravu. Neviete načo to je dobré? ?
o licencii na trolejbusovú dopravu. Neviete načo to je dobré? ?
a komu sa nepaci, toho poslem na veceru k mojej mylovanej slovtete. okrem toho, ze jej aj voda na caj pryhory na tvrdo a kuryncje stehjenka budu polosurovije ho stej jazikovenijej prednasky bude aj temeno mozgovnytse bolijet. pozor! rada fylozofuje, ma na to csc za menom...
rl
Konečne ! Nech sa ľudia s Podhradovej tlačia. 12 a 16 sú permanentne poloprázne. Bolo tam treba Solarisy? Starý ľudia nie sú len na Podhradovej. Sú aj na Ťahanovciach, Furči, ... (V diskusnom fóre na www.dpmk.sk (už nefunguje) mi tvrdili, že na Podhradovú musia chodiť Solarisy. Tak asi nemusia, keď na 12 ich rušia. A ešte ku 16. Ja som na l.16 už veľmi dávno nevidel 18m autobus