Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: 1018 #31288:
Som ti to zabudol do fóóóóónu povedať:
Pereš: My chceme celodennú linku do centra (alebo ktovie kam potom)
Jazero: My chceme linky 13 a 38
Furča: My chceme linky 18, 32 a 55 a potom ďalšie priame spoje ku cintorínu, obom nemocniciam, lebo nemôžeme byť už ani chorí, alebo umierať.

Z 1. mája sa stal 1. jún
Rada starostov prijala 2. upravený materiál "zmena linkového vedenia električiek, tpolejbusov a autobusov MHD v Košiciach". Po uskutočnení buducotyzdnovych konzultácii s MČ Pereš, Nad jazerom a Dargovských hrdinov, dodaní podrobných ekonomicko-prevádzkových prepočtov a podpísaní viceprimátorom je predpokladaný termín zmeny 1. jún 2008.
trochu offtopic: pamätam si z utleho detstva, ked este stala stara zeleznicna stanica a chodieval som s dedkom pozerat na vlaciky, videl som Skodu 1202 (?) na kolajniciach, upravenu ako motorova drezina... kua, mat tak toto teraz a vozit sa po kolajniciach ED ☺
Reply on: Isidor #31285:
Z tej 1. fotky to vidno lepšie, že kasňa je nadvihnutá, kolesá nie sú až tak vsadené.
nový pražský dispečerský voz:
http://tram-forum.prazsketramvaje.cz/download.php?id=4650&mode=view
http://tram-forum.prazsketramvaje.cz/download.php?id=4651&mode=view
cit.: "Vůz má upravenou výšku pro jízdu po otevřeném svršku"
?
Reply on: eMareq #31283:
Už vidím ako gympel na Opatovskej naobed čaká za žltou čiarou... ?
Ale nápad je to konečne dobrý, len sa nemuselo čakať na biliard.

Re #31281 Wolfangel: Voz 6270 je náhodou veľkokapacitný a nastupujú doň zásadne prítulní cestujúci. Občas sa držia za ruky, alebo sa objímajú... ?
Späťák autobusu udrel muža do hlavy
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=26.2.2008/77750K

Bude sa maľovať po chodníkoch. ?
Reply on: Wolfangel #31281:
Sak nie su vobec vozy, preto by som bol rad, ze vobec nieco prislo.
vcera stojim pri HM TESCO a co nevidim na L27 s odchodom z madridskej 0 16:16 isiel voz 6270 pre invalidov a este k tomu v spicke ho vypravit no super napad ?
Reply on: eMareq #31271:
Zo stanice, cez zachadzku na Bottovej, cez Jantarovu, Juznu triedu a cele Jazero je 8 km? Dost pochybujem.
Reply on: I2i50 #31151:
v daka velmi pekne ? ? a co tak vystrihovacky máš su ale bez tedomov aspon ja som nenasla
Reply on: Diggi #31138:
nechcete povedať že podnik nemá žiadné stare foto od autobusov trolejov a iných typov ???? smutné ? ?
Reply on: Peter55 #31142:
Dakujem za radu tuto stranku som nevedela diky ☺ ?
Reply on: Davidoshmhd #31274:
mozes zacat, alebo ked sa nikto nechyti skus pokec ?
Dajak nekecáme o včerajšom "horení" 6222 v Košickej Novej Vsi na linke 20.
Reply on: 1018 #31272:
Nezavolať im vtedy, že majú na magoriáte bombu? ? ?
Tak pánové, dnes od 8:30 hod sa koná na magistráte mimoriadne zasadnutie Rady starostov, ktoré má za úlohu odobriť alebo zamietnuť zmenu linkového vedenia navrhnutú DPMK. Zabezpečte prosím prúdenie všetkej pozitívnej energie v tom čase smerom na magistrát... 😉
Reply on: Stevqo #31269:
Veď predsa našu kandidatúru budú podporovať ešte viac rozvinutejšie mestá patriace pod KSK, ale asi to skončí pri požiadavke o finančnú podporu. ? Ta šak sa zoškrtá kde príde a bude aj na Ostrov kultúry za VSM.

Re #31268 Nodes: Je tam úspora asi 8 km v jednom smere.
Reply on: Stevqo #31269:
Aj ja dufam, že to nedostaneme lebo až potom to tu bude vyzerať ako v Kosove keď tu začnu realizovať tie divadielka a kadejake blbosti ?

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.