Reply on: RDZ 50 #29088:
Druhykrat hovorim, ze mam ine problemy, ako riesit linkove vedenie, jazdu na predny alebo zadny pantec a neviem, co este. Takze odpoved je: Nie, nemam.
? ? ?
? ? ? Akurát ma prekvapil vnútorný transaprent BUSE že je ten väčší "ikarusacký"... ?
Isidor
Aký je dôvod - bezpečnosť (možnosť okamžite stiahnuť zberač napr. v prípade požiaru)?