Reply on: Isidor #28520:
To je pravda, ale prestup by bol zaručený na dosť frekventované L7 a L3 pri VSS, takisto aj 12. Je to o priamosti/nepriamosti spojov. Ja netvrdím, že tá trasa L4 je ideálna, ale využíva ponúknuté traťové kapacity.

grofmathias
v tom smere sú električkové trate, len neviem či DPMK vie o tom, že má na VŠA aj výhybky, ktoré tento smer električkám umožńujú - nikdy tak žiadna riadne električková linka nejazdila, a je to už cca 20 rokov.
--Presne tak, ja navrhujem jednu linku od Botanickej záhrady, či havlíčkovej z kuzmánky odkloniť na Moldavskú a Alejovú a do Barce. (skôr tú 4-ku, než 7-čku)