no ja suhlasim s Petrom 55 aj pakistancom....ten navrh noveho LV co sa dostal ku mne, je fakt original nepodarok....napr. navhrovana L30 ma mat trasu Optima Peres Lorincik Optima....no co je toto za kravinu....doteraz to zvladali obsluhovat L22 L25 L38 a vsetko bolo ok ale zrazu to chce nejaku zvlastnu linku??? a taktychto nezmyslov je tam plno......tiez si myslim ze LV nepotrebuje zmenu, az na par liniek (51cka a podobne) jedine co potrebuje zmenu su casy!!!......ked sa toto zosuladi vsetko bude okej.....
Záchvat
Re #27969 Nodes: Kľud, zdravie máš len jedno a ak chceš ešte dlho cestovať v MHD... ?
Re #27956 paragan: Navrhovateľ zjavne znižoval súbehy s električkou. Keby som býval v dotknutej časti, tiež by mi to vadilo. Otázkou ale je, aký interval je do centra teraz a aký bude po novom. Myslím že je tam takmer 100% nárast.
V každom prípade, ten prechod pre chodcov nezávidím.