Reply on: Vladimír #2739:
Aha, tak dve chybičky se vloudily.
Tie terčíky tak splývajú, že som to v rýchlosti automaticky považoval za zmenený font...
Tie terčíky tak splývajú, že som to v rýchlosti automaticky považoval za zmenený font...

Vladimír
Inštalácia displejov do starých vozidiel je podľa mňa celkom pochopiteľná, nakoľko so starým črepom si môžem robiť, čo chcem, ale pri novom Mercedese zrejme po dobu záruky nie je možné inštalovať nejaké doplnky a pod. O tom, či sa displej po pätnásťročnej Karosy oplatí by som nepochyboval, veď keď sa vyradí, displej sa premontuje do iného vozidla.