V Porschetre 14T máš tiež také 1,5 sedadlo. Keď som to videl, tak som si myslel, že sa tam zmestíme dvaja. Houby, polovica človeka sedela vo vzduchu. ?
Podla tedomackeho casopisu chce firma zo zaciatku vyrabat 300 vozidiel rocne a zamestnat postupne 200 pracovnikov. Babjek chce zamestnat 500 ludi. To by sa produkcia teoreticky mala pohybovat nad urovnou 600 kusov rocne. Dost pochybne.
Navrhujem, aby dopravný podnik začal prevádzkovať pojazdné kasína.
Nemá to síce s dopravou nič spoločné, ale ta včera som sa v nočnom bare náhodou míňal s jedným pánom a dali sme sa do reči.
Vysvitlo, že je to skvelý nápad, šak gameboyov už máme dosť.
Opozičný poslanec Furče František Balún (KDH) však považuje účasť mestskej časti v programe rozvoja povodia Tisy za hlúposť. "Keby išlo o povodie Hornádu, ktorý keď už nepreteká priamo Furčou, tak aspoň Košicami, no ale Tisa... Obávam sa, že mestská časť napriek kancelárii žiadne peniaze na svoje projekty nedostane," vyjadril sa Balún.
Takto sa rozmýšľa na Slovensku....
Pán poslanec zrejme zabudol, že tá kancelária aspoň vytvorí nejaké to pracovné miesto.
Ako sa hovorí, keď netečie, aspoň kvapká.... ?
A ako sa vlastne Furča k programu dostala? Smolková, ktorá je aj poslankyňou Košického samosprávneho kraja, vysvetľuje, že tento rok sa raz na odbore školstva Úradu KSK len náhodou míňala s istým pánom a dali sa do reči.Vysvitlo, že sa podieľa na príprave programu. Ponúkol mi účasť a ja som prejavila záujem," opisuje starostka.
mal si sa ho opytat z akeho dovodu potom pravidelne vypadavaju sedadla z podlahy pri zadnej naprave, alebo z akeho dovodu je napr. v 5206 tak krasne prasknuta podlaha
200X viac stali ako jazdili. Tak sa velmi necudujem. Prasknute ramy pokial viem nevidno zvnoku. V interieri na podlahe su zretelne praskliny. Napr. 5206. Ukazkovo prasknuty ram. Ale veduci udrzby autbusov mi tvrdil do oci, ze nemame vozidla s prasknutym ramom. Len dielenske vozidlo.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
5
Nemá to síce s dopravou nič spoločné, ale ta včera som sa v nočnom bare náhodou míňal s jedným pánom a dali sme sa do reči.
Vysvitlo, že je to skvelý nápad, šak gameboyov už máme dosť.